Sofie på 26 år

Odense

Timeløn:
110 kr/t
Erfaring:
-
Kørekort:
Ja
Svartid:
Indenfor 6t
Ryger:
Nej
Valideret af FindBarnepige:
Validated icon Ja
Tidsrum:
Aften, Nat
Hjælper også med:
Madlavning, Rengøring, Pleje kæledyr, Lektiehjælp, Passer flere børn på én gang

Beskrivelse

Hej, jeg hedder Sofie og er 19 år gammel.
I Juni færdiggjorde jeg min gymnasieuddannelse og blev derfor student, hvilket betyder at jeg i år skal have et sabbatår - og derfor er meget fleksibel.
Jeg er en energisk samt omsorgsfuld pige, der altid holder sine aftaler og nyder at omgåes børn. Til daglig arbejder jeg i en bager, men da mine arbejdstider ofte ligger tideligt på dagen, får jeg fri om middagen/tidlig eftermiddag og vil derfor have mulighed for at hente børn i institution samt blive til om aftenen. Derudover vil jeg også stå til rådighed i weekender, hvis der er behov for det.
I er velkommen til at kontakte mig for ydeligere information, eller hvis i synes jeg kunne være en god hjælp i jeres hverdag - jeg håber at høre fra jer!

Er denne barnepige ikke noget for dig?

Vil du være barnepige?

Opret en gratis annonce og bliv kontaktet af interesserede forældre indenfor 24 timer

Mail (Alle hverdage 10.00-16.00)
Cookies hjælper os til at give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores ydelse, accepterer du vores cookies.
By, postnummer eller