Mads på 28 år

Frederiksberg

Timeløn:
Kontakt
Erfaring:
-
Kørekort:
Ja
Svartid:
Indenfor 24t
Ryger:
Nej
Valideret af FindBarnepige:
Validated icon Ja
Tidsrum:
Morgen, Middag, Aften, Nat
Hjælper også med:
-

Beskrivelse

Mit navn er Mads Lemmé Hansen.

Jeg studerer humaniora på Roskilde Universitet. Udover det dyrker jeg meget sport, og jeg har spillet fodbold hele mit liv. Jeg elsker at være aktiv med børn, og har personlig erfaring såvel som professionel. Jeg har været onkel til to piger siden jeg var 10 år (de er nu henholdsvis 6- og 10 år). Udover det har jeg passet en dreng på 7 år i et års tid, som et fritidsjob.

På den måde er jeg i særdeleshed erfaren med børn, såvel drenge som piger. Jeg har dog ikke den store erfaring med børn under 2 år, derfor ser jeg helst at de er ældre end dette. Jeg ville kunne være til rådighed 2-3 gange om ugen i nogle timer, da jeg også har mit fuldtidsstudie. Specielt weekenderne og nogle få hverdage, passer mig glimrende.

Hvis jeg kunne lyde som en dú kunne bruge, så kontakt mig endelig! Så kan vi mødes til en kop kaffe, hvis du vil høre mere om mig!

De bedste hilsner, Mads.

Er denne barnepige ikke noget for dig?

Vil du være barnepige?

Opret en gratis annonce og bliv kontaktet af interesserede forældre indenfor 24 timer

Mail (Alle hverdage 10.00-16.00)
Cookies hjælper os til at give dig den bedste oplevelse. Ved at bruge vores ydelse, accepterer du vores cookies.
By, postnummer eller